06. 09. 2017 - 13:35
U POTPUNOSTI ZASJENIO PRVU VIOLINU Neymar je driblao i spremao...
907
U POTPUNOSTI ZASJENIO PRVU VIOLINU Neymar je driblao i spremao se da izvede korner, ali se pojavio on

KVALIFIKACIJE ZA SP 2018.

0

Derbi večeri u južnoameričkim kvalifikacijama odigrali su Kolumbija i Brazil. Karioke su već osigurale plasman u Rusiju, a i ovdje su povele golom Williana na Neymarovu asistenciju.

Ipak, Falcao je u nastavku izjednačio, pa su Kolumbijci u veoma dobrom položaju da im se pridruže na Mundijalu.

Neymar je opet bio razigran, Paulinho je prvi zaprijetio, nekoliko je puta zaiskrilo među igračima, James je imao šansu početkom nastavka, pa je Ospina blokirao Firminov udarac.

A Brazil je poveo u 45. minuti nakon što je pas ušao u teren pa je Neymarov korner bio odgođen.

To kao da je oduzelo koncentraciju domaćinu, PSG-ov je igrač ubacio, Kolumbijci su izbili loptu, Neymar je opet vratio, a Willian zakucao loptu u bliži ugao s ruba kaznenog prostora.

Pekerman je u poluvremenu izvadio Cuadrada, a u 56. je Falcao pobjegao Silvi i pogodio za konačnih 1:1.