27. 11. 2016 - 09:30
Slobodi Solani pripao derbi u Gračanici
907
Shares
Slobodi Solani pripao derbi u Gračanici

1. LIGA FEDERACIJE

Slobodi Solani pripao derbi u Gračanici

27. 11. 2016 - 09:30
0
Shares

U derbiju 10. kola Prve federalne lige za rukometaše, sinoć je u Gračanici, pred oko 1.500 gledatelja, ekipa Sloboda Solane iz Tuzle pobijedila lidera prvenstva Gračanicu rezultatom 24:23 (10:12).

Domaća ekipa sredinom drugog poluvremena imala je prednost od četiri gola (18:14), ali su Tuzlaci osam minuta prije kraja preokrenuli rezultat u svoju korist i sačuvali minimalnu prednost do kraja.

Tuzlanski „solari“ ovom su se pobjedom izjednačili na vrhu tabele sa Gračanicom i imaju skor 8-1, odnosno, po 24 boda.

Najefikasniji u ekipi Gračanice bili su Haris Bašić sa 9 i Dino Hamidović sa 6 golova, dok su u pobjedničkom sastavu najefikasniji bili Alen Brčaninović sa 7, Edin Cerić sa 4, te Harun Hamzabegović i Nedim Čamdžić sa po 3 gola.

(Fena)

Učitaj još novosti