26. 09. 2016 - 20:27
Šamarčina šampionu: Veliki talenat odbio Staru damu i izabrao...
907
Shares
Šamarčina šampionu: Veliki talenat odbio Staru damu i izabrao drugog velikana

BERARDI U FOKUSU

Šamarčina šampionu: Veliki talenat odbio Staru damu i izabrao drugog velikana

26. 09. 2016 - 20:27
0
Shares

Italijanski Sasuolo spreman je da pusti najboljeg fudbalera Domenika Berardija u Inter u januaru, izjavio je generalni menadžer Đovani Karnevali.

Berardi se godinama unazad dovodio u vezu s Juventusom, ali je igrač ljetos odbio ponudu šampiona Italije, dok se sada u trku umiješao Inter.

"Možemo da priuštimo ostanak Berardija. Ipak, on je privukao pažnju velikih italijanskih klubova, uključujući i jednog stranog. Nije istina da smo odbili ponudu Juventusa, Domeniko je odlučio da ostane kod nas. Otvoreni smo da razgovaramo s Interom", rekao je Karnevali za list Politika nel Palone.

Juventus ima pravo preče kupovine Berardija, čija cijena iznosi 25 miliona eura, na osnovu ugovora koji je sklopio prilikom prelaska u Sasuolo.

Berardi je standardni član mlade reprezentacije Italije, dobijao je i pozive u A tim, ali nije debitovao.

Učitaj još novosti