03. 04. 2016 - 10:19
Spalletti: Pjanić? Nainggolan? Ko hoće neka ide
907
Shares
Spalletti: Pjanić? Nainggolan? Ko hoće neka ide

SPALLETTI UOČI RIMSKOG DERBIJA

Spalletti: Pjanić? Nainggolan? Ko hoće neka ide

03. 04. 2016 - 10:19
0
Shares

Danas se igra rimski derbi od 15 sati, a trener Rome Luciano Spalletti na konferenciji je govorio o svemu.

"Volio bih da smo ravnopravni, da i Lazio iam ciljeve, ali trenutno smo za njih mi jedini razlog postojanja. Dok mi imamo i druge ciljeve, a ne samo pobijediti njih", rekao je Spalletti.

Neizbježno je bilo i pitanje o Tottiju.

"Trener mora odstraniti emocije. Totti ima toliku volju da bismo mu mogli produžiti ugovor na još 5-6 godina. Ali pogledajte brojke, učinak", rekao je Spalletti.

U posljednje vrijeme se dosta pisalo i o tome da će Nainggolan i Pjanić napustiti Romu, a trener Vučice je i na to dao komentar.

"Volio bih da se radije priča o projektu stadiona. Ljetni prelazni rok je još daleko, ali oni koji žele otići, nema problema, samo neka nam kažu, neka dođe ponuda kakva će zadovoljiti klub i sretno! Nećemo nikoga vezati, štaviše, nekih ćemo se i riješiti. Ovdje moraju biti igrači koji se žele s Romom boriti u Ligi prvaka", zaključio je trener Rome.

Učitaj još novosti