19. 07. 2014 - 16:34
Dva evropska velikana žestoko se bore za Cuadrada
907
Shares
Dva evropska velikana žestoko se bore za Cuadrada

kolumbijac oduševio na mundijalu

Dva evropska velikana žestoko se bore za Cuadrada

B. T.
19. 07. 2014 - 16:34
0
Shares

Juan Cuadrado oduševio je svijet na Mundijalu u Brazilu i samo potvrdio klasu koju je pokazivao u Serie A prošle sezone. Španski mediji pišu kako sigurno odlazi iz Firence, pitanje je samo gdje, u Barcelonu ili u Bayern.

Dva kluba su 'u ratu' i konstantno povisuju ponude, a minimalna iznosi 32 miliona eura, koliko vrijedi po Transfermarktu, prenosi Goal.

"Kada se vrati s odmora, vidjet ćemo želi li ostati. Pokušat ćemo ga nagovoriti da ostane, ali ako uistinu želi otići i nema motiva ovdje, onda to moramo prihvatiti i pustiti ga. Razgovarat ćemo u četiri oka, ali zasad nisam dobio dojam da nas želi napustiti", rekao je predsjednik Andrea Della Valle.

Cuadrado je u Evropu, točnije u Udinese došao 2009. godine iz Independiente Medellína. Bio je na posudbi u Lecceu, a prošlog ljeta ga je Fiorentina kupila za 20 miliona eura. U 83 utakmice za 'viole' je zabio 20 golova, uz 18 asistencija. Igra na poziciji desnog krila.

Učitaj još novosti