Fudbaleri Sarajeva sutra će odigrati revanš susret finala Kupa BiH protiv zeničkog Čelika. Taj meč, po svemu sudeči, bit će posljednji u igračkoj karijeri sjajnog stopera Vuleta Trivunovića.
"Mogu istači da je ovo 99 posto moja oproštajna utakmica. Imam 31 godinu i smatram da nema smisla da nekog od 20 godina sputavam u građenju njegove karijere. I sam sam bio mlad i znam kako je teško dokazivati se. Odluka nije konačna, jer ću nakon ljetne pauze dati konačnu riječ, ali vrlo vjerovatno da je ovo ujedno i zbogom", istakao je Trivunović na današnjoj konfrenciji za novinare.
Otkrio je da je sada najpotrebniji porodici, od koje je odvojen već tri godine.
Trivunović je rođen u Glamoču, a u karijeri je nastupao, između ostalih, za Borac iz Banja Luke, Obilić, Khimki i Cracoviju. Bio je standardan član mlade reprezentacije BiH, a zabilježio je i tri nastupa za A tim.