Ermin Zec i Ognjen Vranješ igrali su jedan protiv drugog u okviru 26. kola turske Superlige. Uspješniji je bio tim 26-godišnjeg napadača iz Bugojna.
Genclerbirligi je poveo u 16. minuti preko Šveđanina Jimmya Durmaza. 13 minuta kasnije, domaćini su udvostručili prednost, a strijelac je bio Bogdan Stancu.
Elazigspor je smanjio rezultat u 58. minuti, kada je Serdar Ozkan postigao gol. Nedugo zatim, deset minuta kasnije, Genclerbirligi je došao i do trećeg gola. Autogol je postigao Vranješov partner u odbrani Caglar Birinci.
Domaćini su pobjedom skočili na 11. mjesto sa 34 boda, dok je Elazigspor ostao u zoni ispadanja sa 27, koliko imaju i Antalyaspor i Rizespor, no Elazig ima najlošiju gol-razliku od tri tima.
Ermin Zec je zamijenjen u 83. minuti, dok je Ognjen Vranješ odigrao svih 90 minuta. Banjalučanin je početkom drugog poluvremena zaradio žuti karton.