Zvijezda Galtasaraya Didier Drogba burno je reagovala nakon što je trener Roberto Mancini odlučio da ga izvede iz igre u prošlom kolu na gostovanju kod Karabukspora. Susret je okončan s razočaravajućih 0:0, a Fenerbahce je iskoristio ovaj kiks gradskog rivala i odvojio se na vrhu tabele.
Interesantno je da je reprezentativac Obale Slonovače zamijenjen pred kraj susreta, tačnije u 89. minuti, a to mu je očito zasmetalo i svoj bijes zbog nemoći da pogodi protivničku mrežu iskalio je na
Galata je na gostovanju Karabuksporu odigrala samo 0:0, čime je propustila priliku da se dodatno približi prvoplasiranom Fenerbahčeu, a Drogba je zamenjen u 89. minutu.
Bivši napadač Čelsija bio je besan zbog ovog poteza Mančinija, pa je bijes iskalio na bidonima s vodom, koji su stajali pored klupe.
Treba istači da za ovaj susret u konkurenciji nije bio bh. reprezantativac Izet Hajrović.