Bivši engleski reprezentativac, koji je tokom karijere branio boje dva velika rivala iz sjevernog Londona, želi poslije 13 godina da se izvini navijačima Spursa za 'ono što se ne prašta'.
Campbell je 2001. godine prešao iz Tottenhama u Arsenal kao slobodan igrač, kasnije je sa 'Tobdžijama' osvojio 2 Premier lige i 3 FA kupa.
Međutim, kako su ga navijači kluba sa 'white Hart Lanea' prozvali Judom i izdajnikom par ekselans, Sol je riješio da im se javno izvini.
"Žao mi je što sam mnoge povrijedio. Iskreno mi je žao. Ne mogu da se izvinem zbog samog prelaska, to bi bilo licemjerno jer je to bio moj izbor u toj situaciji i jer sam imao dosta uspjeha sa Arsenalom, ali ne bježim od toga da sam svojim postupkom razočarao Tottenhamove navijače i naneo im bol. Zbog toga im se izvinjavam. Cijenili su me dok sam igrao za Tottenham jer sam davao uvijek svoj maksimum." rekao je
Campbell.