27. 02. 2014 - 08:27
Ronaldo: Sva trojica smo odigrali dobro
907
Shares
Ronaldo: Sva trojica smo odigrali dobro

Real razbio Schalke

Ronaldo: Sva trojica smo odigrali dobro

T. H.
27. 02. 2014 - 08:27
0
Shares
Novu je briljantnu utakmicu, garniranu s dva gola i dvije asistencije, odigrao Cristiano Ronaldo koji je sa suigračima iz Real Madrida deklasirao Schalke u prvom dvoboju osmine finala Lige prvaka... Slavio je ''kraljevski klub'' u Gelsenkirchenu sa 6-1 i praktički već osigurao plasman u četvrtfinale. Ronaldo je propustio posljednje tri utakmice u Primeri zbog crvenog kartona protiv Athletic Bilbaa i očito je jedva dočekao da ponovno bude na sceni. Sada na kontu ima 61 gol u Ligi prvaka i ispred njega su samo Raul (71) i Lionel Messi (66). - Odigrali smo već nekoliko jako dobrih utakmica ove sezone, a ovoje bila još jedna takva. Schalke nije bio na svojoj najvišoj razini. Zadovoljni smo jer smo jako blizu četvrtfinala. Osim Ronalda, po dva su pogotka u Gelsenkirchenu postigli i Gareth Bale i Karim Benzema. - Sva trojica smo odigrali dobro, ali nisu bitni samo naši golovi. Cijela je momčad, od Ikera Casillasa, preko odbrane i veznjaka, odigrala dobru utakmicu. Svi su uložili veliki trud - dodao je Ronaldo, a na pitanje o odrađenoj suspenziji, samo je kratko odgovorio: - Što je bilo, bilo je. Bio sam frustriran jer mislim da nisam zaslužio tri utakmice, ali sada sam sretan. A razloga za sreću u srijedu nije imao mladi vezni nogometaš Schalkea Julian Draxler. - Nastojali smo se prilagoditi i ići naprijed, ali jednostavno nismo imali šanse protiv tako kvalitetnog suparnika kakav je Real. Posebno ne uz pogreške koje smo napravili. Više ne moramo pričati o plasmanu u četvrtfinale - mudro je zaključio Draxler.
Učitaj još novosti