26. 02. 2014 - 23:44
Nadam se da ćemo isto ponoviti i u derbiju
907
Shares
Nadam se da ćemo isto ponoviti i u derbiju

Carlo Ancelotti:

Nadam se da ćemo isto ponoviti i u derbiju

26. 02. 2014 - 23:44
0
Shares
Menadžer Real Madrida Carlo Ancelotti oduševljen je predstavom koju je njegov klub priredio u Gelsenkirchenu gdje su Madriđani slavili sa velikih 6:1. „Zadovoljan sam cjelokupnom igrom. Bilo je perfektno. Sve nam je išlo od noge. Trojac u napadu je postigao sve golove, sva trojica su bili dobri u napadu ali su također pomagali saigračima. Međutim, postoji i uzvratna utakmica a fudbal nekada zna biti čudan. Imamo veliku prednost ali se utakmica još uvijek mora odigrati.“ Ancelotti se okrenuo i nadolazećem madridskom derbiju ovoga vikenda, kada idu na Vicente Calderon gdje bi eventualnom pobjedom pobjegli svom rivalu na popriličnih šest bodova i osvetili se za domaći poraz u septembru. „Cijeli tim se osjeća odlično, imamo odmorne igrače. Moguće je da bude promjena ali je teško mijenjati tim koji igra tako dobro. Nadam se da ćemo ponoviti večerašnju igru i u derbiju“, završio je Ancelotti.
Učitaj još novosti