26. 02. 2014 - 20:23
Ostajem u Fulhamu i ako ispadnemo iz lige
907
Shares
Ostajem u Fulhamu i ako ispadnemo iz lige

Felix Magath

Ostajem u Fulhamu i ako ispadnemo iz lige

T. H.
26. 02. 2014 - 20:23
0
Shares
Njemački stručnjak Felix Magath potvrdio je da će i sljedeće sezone biti trener Fulhama, neovisno o tome u kojem će rangu igrati londonski klub... Nekadašnji trener Bayerna i Wolfsburga prije desetak je dana došao na klupu Fulhama s ciljem da spasi klub od ispadanja iz Premierlige. Neće to biti lak posao budući da su ''cottagersi'' na zadnjem mjestu sa samo 21 bodom iz 27 kola. Magath je kao menadžer Fulhama debitirao prošli vikend remijem protiv izravnog konkurenta u borbi za ostanak - West Bromwicha (1-1). Nijemac je potpisao ugovor na 18 mjeseci i inzistira da će ga poštovati čak i ako bude morao raditi u drugoj ligi. - Uvjeren sam da smo sposobni nositi se i s najboljima. Definitivno imam ambiciju etablirati se kao menadžer u Premielrigi. Nema sumnje što je moj cilj. Međutim, s Fulhamom sam potpisao ugovor koji je vrijedi i za Championship - rekao je Magath za Sky Sports.
Učitaj još novosti