26. 02. 2014 - 17:35
Van Persie ljut optužuje saigrače: Ovo je sramota šta su mi...
907
Shares
Van Persie ljut optužuje saigrače: Ovo je sramota šta su mi uradili

Problemi

Van Persie ljut optužuje saigrače: Ovo je sramota šta su mi uradili

T. H.
26. 02. 2014 - 17:35
0
Shares
Holanđanin Robin van Persie bio je izrazito ljut nakon sinoćnjeg poraza Manchester Uniteda protiv Olympiacosa. Naime, saigrači Van Persieu jednostavno nisu željeli dodavati loptu. Poražavajući je podatak da je David De Gea, golman Uniteda, bio igrač sa najviše pasova za RVP sinoć?! De Gea je dva puta uposlio RVP-a, dok su po jedan pas za svog napadača uputili Michael Carrick, Ashley Young i Danny Welbeck. Tom Cleverley i Shinji Kagawa nisu niti jednom dodali loptu Van Persieu. "Moji saigrači nekad zauzmu mjesto na terenu gdje bih ja trebao igrati. Tada je meni jako teško pronaći mjesto za igru. To me prisiljava na trku po terenu", rekao je Van Persie, pa dodao: "Nažalost, oni su jako često na mojoj poziciji. Mislim da je to sramota".
Učitaj još novosti