26. 02. 2014 - 14:12
Gerardo Martino minimalno kažnjen za isključenje u San Sebastijanu
907
Shares
Gerardo Martino minimalno kažnjen za isključenje u San Sebastijanu

Barcelona se neće žaliti na presudu

Gerardo Martino minimalno kažnjen za isključenje u San Sebastijanu

M. H.
26. 02. 2014 - 14:12
0
Shares
Disciplinska komisija pri Španskom fudbalskom savezu (RFEF) kaznila je Barceloninog trenera Gerarda Martina s jednom utakmicom suspenzije.
Kažnjen je Martino zbog isključenja na poluvremenu susreta protiv Real Sociedada prošlog vikenda u sklopu 25. kola Primere. Glavni sudija utakmice David Fernandez Borbalan pokazao je Martinu crveni karton zbog prigovora na njegovo suđenje. Kaznu će argentinski trener odslužiti u nedjelju kada na Camp Nou dolazi Almeria. U Barceloni se neće žaliti na ovakvu odluku RFEF-a, a tim će protiv Almerije voditi Martinov pomoćnik Jorge Pautasso.
Učitaj još novosti