26. 02. 2014 - 12:18
Unitedov krvnik: Spreman sam za Arsenal, tim za koji navijam...
907
Shares
Unitedov krvnik: Spreman sam za Arsenal, tim za koji navijam od djetinjstva

Nada se povratku u London

Unitedov krvnik: Spreman sam za Arsenal, tim za koji navijam od djetinjstva

M. H.
26. 02. 2014 - 12:18
0
Shares
Mladi kostarikanski napadač Joel Campbell (21) bio je sinoć jedan od junaka Olympiacosa u 2-0 pobjedi protiv Manchester Uniteda u prvoj utakmici osmine finala nogometne Lige prvaka.
Zabio je Campbell sjajan drugi pogodak, dalekometnim udarcem ljevicom koji je odsjeo u samom uglu gola nemoćnog Davida De Gee. Campbell je zapravo Arsenalov igrač na posudbi u Olympiacosu, a za "topnike" je potpisao 2011. nakon transfera iz Deportivo Saprisse. U londonskom je klubu propustio zaigrati jer nije dobio radnu dozvolu, pa je zato boravio na posudbama u Lorientu, Betisu i sada Olympiacosu. - Čim je Arsenal stigao po mene znao sam da im se želim priključiti i vjerujem da sam spreman igrati za Arsenal sljedeće sezone. Znam da imam kapaciteta za to, samo želim priliku. United je pokazao interes za mene kada sam prelazio u Evropu, ali Arsenalov sam navijač od djetinjstva i zato sam ih odabrao – rekao je Campbell. - Hvala Bogu da sam zabio i proslavit ću gol s ocem, djevojkom i rođacima. Ima puno stvari koje mogu popraviti, 21 mi je godina i moram nastaviti raditi. I dalje se nadam da ću zaigrati za Arsenal, a u međuvremenu ću nastaviti raditi u Olympiacosu. Moram se osigurati da iskoristim priliku kada ona dođe.
Učitaj još novosti