19. 02. 2014 - 20:12
Igrao je toliko loše da se službenim putem morao izviniti...
907
Shares
Igrao je toliko loše da se službenim putem morao izviniti navijačima

Mesut Ozil

Igrao je toliko loše da se službenim putem morao izviniti navijačima

V. K.
19. 02. 2014 - 20:12
0
Shares
Izgleda kako su nogometaši Arsenala s Ligom prvaka ove sezone okončali u prvoj utakmici osmine finala, koja se odigrala ove srijede… Podsjećamo kako je aktualni europski prvak Bayern slavio u Londonu 2-0, makar je sve moglo drugačije završiti da je u 8. minuti Mesut Özil realizirao penal za Arsenal. No, njegov je udarac obranio vratar Bayerna Manuel Neuer, kasnije je Arsenal ostao i sa igračem manje (isključenje Szczesnyja), a Bayern je do kraja postigao dva pogotka. Putem vlastite Facebook internet-stranice navijačima Arsenala se dan poslije ogleda ispričao Özil. Njemački nogometaš je napisao: "Ništa bolje nije sutradan. Ispričavam se dečki, nismo željeli da ovako završi. Na kraju, jako je teško pobijediti takvu momčad, posebno u okolnostima koje su se dogodile".
Učitaj još novosti