Izgleda kako su nogometaši Arsenala s Ligom prvaka ove sezone okončali u prvoj utakmici osmine finala, koja se odigrala ove srijede…
Podsjećamo kako je aktualni europski prvak Bayern slavio u Londonu 2-0, makar je sve moglo drugačije završiti da je u 8. minuti Mesut Özil realizirao penal za Arsenal. No, njegov je udarac obranio vratar Bayerna Manuel Neuer, kasnije je Arsenal ostao i sa igračem manje (isključenje Szczesnyja), a Bayern je do kraja postigao dva pogotka.
Putem vlastite Facebook internet-stranice navijačima Arsenala se dan poslije ogleda ispričao Özil. Njemački nogometaš je napisao:
"Ništa bolje nije sutradan. Ispričavam se dečki, nismo željeli da ovako završi. Na kraju, jako je teško pobijediti takvu momčad, posebno u okolnostima koje su se dogodile".