Bayern je sa 2:0 savladao večeras Arsenal na Emiratesu.
Prvi gol Bavarci su dali iz penala, nakon što je golman Sczezny srušio u svom kaznenom prostoru Arjena Robbena.
Arsenal je nakon toga ostao i sa deset igrača, a David Alaba je promašio penal.
Ipak, sa ovakvom sudijskom odlukom nije se složio menadžer Arsenala Arsene Wenger, koji je uz aut-liniju jasno sugerisao Robbenu da je simulirao.