19. 02. 2014 - 12:27
Naš glavni cilj sada je dohvatiti Ligu prvaka
907
Shares
Naš glavni cilj sada je dohvatiti Ligu prvaka

Juan Mata za francuske medije

Naš glavni cilj sada je dohvatiti Ligu prvaka

M. G.
19. 02. 2014 - 12:27
0
Shares
U sezoni ispod standarda Manchester Uniteda jedino pravo pojačanje je Juan Manuel Mata. Španac ne sumnja kako će United i dalje biti privlačna opcija brojnim velikim igračima bez obzira igrao Manchester United Ligu prvaka ili ne. Manchester United je u završnici sezone u priličnim problemima. Ekipa Davida Moyesa ukoliko želi doći do pozicija koje vode u Ligu prvaka, mora početi pobjeđivati u serijama, no Juan Manuel Mata ne strahuje, smatra da će jaki igrači dolaziti u United bez obzira na Ligu prvaka. “Ne znam što će se događati na ljeto, ali menadžer je nedavno na pressici izjavio kako će dovesti pojačanja. Klub je u fazi promjena, ali sam siguran da će najbolji igrači i dalje dolaziti u klub“, rekao je Mata za Canal Plus. Španac priznaje kako je odbrana naslova prvaka nemoguća misija i kao cilj do kraja sezone ističe borbu za pozicije koje vode u Ligu prvaka. “Naš glavni cilj sada je dohvatiti Ligu prvaka. Bit će teško jer Liverpool, Arsenal, Tottenham i Everton igraju jako dobro i bore se za prve četiri pozicije, ali mislim da imamo dovoljno dobru ekipu da bi to ostvarili.“ Mata je ujedno dao podršku i Davidu Moyesu naglasivši kako je teško naslijediti Alexa Fergusona. “Sve što je Ferguson ostvario je manje-više nedodirljivo. S ovim klubom osvojio je sve što se može osvojiti i teško je postići takvu razinu.Menadžer je u jako dobrim odnosima s Fergusonom i siguran sam da će s vremenom stvari ići prema boljem i da ćemo biti tamo gdje nam je mjesto. Moj odnos s Moyesom je odličan, prijateljski i od prvog dana mi se čini kao jako dobra osoba.“
Učitaj još novosti