19. 02. 2014 - 11:08
Martino: Nema opuštanja, posao nije gotov
907
Shares
Martino: Nema opuštanja, posao nije gotov

Barcelona slavila na Etihadu

Martino: Nema opuštanja, posao nije gotov

M. H.
19. 02. 2014 - 11:08
0
Shares
- Moramo ostati mirni i nastaviti istim putem jer nema vremena za opuštanje. Sada moramo razmišljati o našoj sljedećoj utakmici u Primeri – komentirao je Barcelonin trener Gerardo Martino nakon 2-0 pobjede protiv Manchester Cityja.
Tim je rezultatom Barcelona došla na korak od plasmana u četvrtfinale fudbalske Lige prvaka uoči revanša na Camp Nou, - Imamo jasne ciljeve u svakom takmičenju. Možemo igrati bolje ili lošije nego večeras, ali nema šanse da se opustimo. Ovaj je rezultat izvrstan za nas. City ima fantastičan tim i igra na jako visokom nivou. Sada igramo revanš kod kuće i iako je rezultat dobar, ne smijemo shvatati ništa zdravo za gotovo. Uzevši u obzir kvalitet našeg protivnika, ne možemo sebi to priuštiti – dodao je Martino. Barcelonin stoper Gerard Pique komentirao je jedanaesterac dosuđen za njegovu ekipu koji je u 54. minuti realizirao Lionel Messi. I sam Pique kaže da je Martin Demichelis moguće prekršaj napravio izvan ruba kaznenog prostora. - Sudije odluke moraju donositi unutar jedne sekunde i ponekad im je teško. Istina je da je prekršaj možda bio izvan kaznenog prostora, ali svejedno je za crveni karton, u to nema sumnje. Mislim da smo bili bolja ekipa prije i poslije crvenog kartona – zaključio je Pique.
Učitaj još novosti