19. 02. 2014 - 08:11
City nije tim protiv kojeg se možeš opustiti, u revanšu moramo...
907
Shares
City nije tim protiv kojeg se možeš opustiti, u revanšu moramo biti oprezni

Dani Alves nakon trijumfa na Etihadu

City nije tim protiv kojeg se možeš opustiti, u revanšu moramo biti oprezni

M. H.
19. 02. 2014 - 08:11
0
Shares
Fudbaleri Barcelone su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka stekli veliku prednost protiv Manchester Cityja.
Prije revanša na Camp Nou katalonska ekipa ima dva gola prednosti poslije 2-0 pobjede na Etihadu. Strijelci u tom slavlju španskog prvaka bili su Argentinac Lionel Messi iz penala i Brazilac Dani Alves. Potonji je za TV Espanu komentirao: - Spremili smo se za tešku utakmicu, kakva je i bila. City je ozbiljan protivnik, ali smo uprkos tome ostvarili dva velika cilja. Kao prvo, sačuvali smo našu mrežu netaknutom, a uz to smo ostvarili visoku pobjedu. Dva gola prednosti su i više nego smo mogli poželjeti - rekao je strijelac drugog gola, ali ipak zaključio riječima: - Manchester City nije tim protiv kojeg se možeš opustiti. Imamo lijepu prednost, ali je u revanšu i dalje sve moguće. Zato moramo biti oprezni.
Učitaj još novosti