Menadžer Liverpoola Brendan Rodgers ostao je šokiran kada je pročitao dijelove autobiografije Sir Alexa Fergusona.
Ferguson je jučer objavio svoju autobiografiju, u kojoj je, između ostalog, napisao kako legenda i kapiten Liverpoola Steven Gerrard nije igrač svjetske klase.
Rodgers je ostao "šokiran" kada je to pročitao, te je Škota nazvao "čovjekom bez etike".
"Svi koji su u fudbalu znaju da stvari koje su izrečena iza zatvorenih vrata i u svlačionici treba da ostanu daleko van očiju javnosti", kaže Rodgers za TalkSport.
"Ako i mislite neke stvari, kućni maniri i etika bi vam trebali naložiti da te stvari čuvate za sebe. Nije lijepo iznositi u javnost svašta".
"Gledam Gerrarda dugi niz godina i davno sam ga prepoznao kao igrača svjetske klase. Tek kada radite sa njim možete vidjeti o kakvom se profesionalcu i osobi radi".
"Mislim da Gerrard ovo nikako nije zaslužio od Fergusona", dodao je menadžer Redsa.