Sandy Vanroose je belgijski navijač koji je prije deset godina na Maksimiru pao s tribine, a večeras će ponovno uživo pratiti utakmicu između Hrvatske i Belgije u Zagrebu, kao gost HNS-a.
Vanroose je bio gost Zagreba 2003. godine, ali je tokom tadašnje utakmice Hrvatske i Belgije pao s tribine te mu je bila pružena liječnička pomoć u KBC Rebru.
Hrvatski nogometni savez pozvao ga je na današnju utakmicu Hrvatske i Belgije, u sklopu kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine, te mu osigurao dvije VIP ulaznice, za njega i njegovu suprugu.
Sandy Vanroose ovom je prilikom upoznao i ljekara koji mu je u Zagrebu pružio pomoć, dr. Miroslava Vukića, a organizirano mu je bilo i razgledavanje maksimirskog stadiona.