Navijači Sarajeva ostali su u nevjerici kada su vidjeli službeni zapisnik za večerašnji duel protiv Posušja, na kojem se nije našlo ime Adema Ljajića. Iako se očekivalo da će se iskusni veznjak vratiti u tim nakon što je zbog žutih kartona preskočio utakmicu sa Slogom, on danas ne konkuriše za sastav, što će bez sumnje pokrenuti lavinu spekulacija na Koševu.
Ovaj neočekivani izostanak prve zvijezde tima dešava se u trenutku kada su srbijanski mediji preplavljeni vijestima o njegovom potencijalnom povratku u Partizan predstojećeg ljeta. Da li je u pitanju povreda ili nešto drugo, za sada ostaje nepoznanica, ali je jasno da atmosfera oko tima postaje napeta, piše moj-sport.com.
Pored Ljajićevog izostanka, Mario Cvitanović je napravio još nekoliko značajnih promjena u startnih jedanaest. Među stativama će umjesto Banića stajati Mušija, dok je priliku od prve minute dobio i mladi Telalović.
Susret na Mokrom Docu počinje u 19:45 uz direktan prenos, a pravdu će dijeliti Dragan Todić iz Doboja.
Sastavi timova:
Posušje: Šubarić, Majstorović, Andačić, Kerkez, Lasić, Hanuljak, Filipović, Kukavica, Kreković, Domačić, Mulato.
Sarajevo: Mušija, Maroodza, Mujkić, Telalović, Ivanišević, Menalo, Bralić, Cimirot, Kuprešak, Carlos.
sport.ba @sport.ba