06. 12. 2025 - 13:24
Jokić brutalno iskren poslije pobjede: “U prvom poluvremenu...
907
Shares
Jokić brutalno iskren poslije pobjede: “U prvom poluvremenu sam bio očajan!”

Jokić brutalno iskren poslije pobjede: “U prvom poluvremenu sam bio očajan!”

06. 12. 2025 - 13:24
0
Shares

Nikola Jokić priznao je nakon dramatične pobjede Denvera nad Atlantom da je imao velikih problema u prvom poluvremenu, ali je u nastavku pronašao ritam i preokrenuo meč u korist svoje ekipe.

Denver je savladao Atlantu 134:133, iako je prvih 24 minute djelovalo kao katastrofa – Nagetsi su gubili čak 23 poena razlike.

„U drugom poluvremenu smo počeli diktirati tempo. Kreirali smo dobre napade, lopta se brzo kretala i kontrolisali smo defanzivni skok. Važno je ko uzima šuteve i u kojim trenucima“, rekao je Jokić američkim novinarima.

Posebno je pohvalio Jamala Murraya, koji je pogađao teške šuteve u ključnim momentima.

„On voli takve situacije. Nekad pogodim ja, nekad on. Ali nismo samo nas dvojica – danas su pogađali i Johnson i Hardaway. Bitno je da tim radi posao i stavlja nas u dobre pozicije“, dodao je Jokić.

Srbin je meč završio s 40 poena, a čak 30 je postigao u drugom poluvremenu.

Priznao je da je u prvom dijelu izgledalo loše:
„Nije mi išlo, lopta mi je klizila iz ruku, promašivao sam, nisam napadao kako treba. Ali nisam želio da se predam bez borbe.“

Denver je trenutno treći na Zapadu sa omjerom 16–6, a sljedeći izazov je duel protiv Charlottea.

Učitaj još novosti