
Postaje sve izvjesnije da će sjajni brazilski reprezentativac i napadač Rodrygo karijeru nastaviti daleko od Real Madrida i Santiago Bernabeua.
Toliko se toga u proteklim danima i sedmicama pisalo o Rodrygu. Brazilac se povezivao sa nekoliko velikih klubova, ali i mogućim odlaskom u Saudijsku Arabiju.
Arsenal, Liverpool, pa čak i Barcelona dovodili su se u vezu sa zvijezdom Reala. No, bilo kako bilo, sudeći prema najnovijim informacijama, on je svoju avanturu u Madridu definitivno završio.
Naime, koliko madridski gigant sada želi da proda Rodryga, najbolje govori posljednji potez ‘Kraljevskog kluba’. Tako popularni AS piše da su Madriđani voljni prihvatiti ponude manje od 90 milijuna eura.
Podsjećamo, otkupna klauzula u ugovoru Brazilca sa Realom iznosi čak milijardu eura. S druge strane, ne tako davno ‘Kraljevi’ ga nisu mislili pustiti ispod 100 milijuna.
Izgleda da se situacija totalno preokrenula i da je ljudima sa Bernabeu stadiona jedan od glavnih ciljeva prodati 24-godišnjaka do kraja ljetnog prijelaznog roka.