Napadač Fiorentine Luca Toni pozvao je svog saigrača Stevana Jovetića da ode u neki veliki klub, a ne Arsenal!
Crnogorski internacionalac izjavio je jučer kako mu godi interesovanje Arsenala, ali njegov saigrač iz Fiorentine Luca Toni smatra da Arsenal nije veliki klub, te da bi Crnogorac pogriješio kada bi otišao na Emirates.
Toni smatra da je za Jovetića bolje da ode u Chelsea, Manchester United ili Manchester City.
"Ako već mora otići iz Fiorentine, neka ide u vrhunski klub. Chelsea, Manchester City i Manchester United su takvi klubovi, ali Arsenal nije. Arsenal nije bolji od Fiorentine", smatra italijanski napadač.