15. 05. 2025 - 16:40
Gattuso broji posljednje dane na Poljudu: Hajduk već ima novog...
907
Shares
Gattuso broji posljednje dane na Poljudu: Hajduk već ima novog trenera

Gattuso broji posljednje dane na Poljudu: Hajduk već ima novog trenera

15. 05. 2025 - 16:40
0
Shares

Hrvatski nogometni gigant, Hajduk Split, na korak je do velikih promjena! Dok je Giovanni Gattuso na izdisaju, a borba za naslov prvaka izmiče rukama, očito je da Poljudski klub već ima rješenje za trenersku krizu.

 Insajder Lorenzo Lapore donosi ekskluzivne vijesti: Hajduk je u kontaktu s Renéom Marićem, trenutno prvim pomoćnim trenerom Bayerna iz Münchena, i jasno je da bi on mogao biti novi kormilar splitske ekipe!

Marić, 32-godišnjak rođen u Austriji, već je nekoliko godina jedan od najcjenjenijih mladih trenera u Europi. Dugo je bio asistent Marcu Roseu, da bi 2023. godine prešao u Bayern, gdje je najprije radio u omladinskom pogonu, a potom sa dolaskom Vincenta Kompanyja, prešao na klupu prve ekipe.

 S novim trenerskim izazovom na Poljudu, Marić bi mogao donijeti svježinu i ambiciju koja je Hajduku toliko potrebna da se vrati na vrh. S obzirom na njegov rad u Bayernu, iskustvo s top-trenerima i odlične rezultate u mladim selekcijama, Marić bi mogao biti idealno rješenje za Hajduk u njegovoj trenerskoj revoluciji!

Gattuso je na izlaznim vratima, a budućnost splitskog kluba bi mogla biti obasjana novim, hrabrim i talentiranim trenerskim projektom pod Marićem. Hoće li on biti taj koji će vratiti Hajduk na tron?

Učitaj još novosti