
Katalonski div Barcelona doživljava nevjerojatan preokret pod vodstvom Hansi Flicka, koji je u samo nekoliko mjeseci donio nevjerojatne promjene.
Momčad briljira u La Ligi, nalazi se u polufinalu Kupa Kralja, a već je ostvarila ogroman korak prema četvrtfinalu Lige prvaka.
Jedna od najvećih vijesti stiže u vezi s nizozemskim veznjakom Frenkiejem de Jongom, koji je pod Flickovim vodstvom zaigrao u najboljoj formi. Iako je nedavno bio na izlaznim vratima kluba zbog loših nastupa i visokih primanja koja su bila teret za financije Barce, stvari su se drastično promijenile. S obzirom na njegovu izvrsnu formu, Barcelona je odlučila potpuno promijeniti smjer i dati mu novi ugovor do 2029. godine.
De Jong, koji je bio povezivan s premještajem u Arsenal i brojnim drugim velikim klubovima, sada ostaje u Barceloni, a njegova plata neće biti promijenjena. Ovaj iznenadni preokret označava i potvrdu da je Flick napravio nevjerojatan posao u obnovi igre Barcelone, dok De Jong nastavlja briljirati na terenu.