27. 03. 2013 - 11:19
Messi: Bilo je užasno igrati u Boliviji
907
Shares
Messi: Bilo je užasno igrati u Boliviji

Argentini samo bod

Messi: Bilo je užasno igrati u Boliviji

O. Š.
27. 03. 2013 - 11:19
0
Shares
Argentinac Lionel Messi sa svojom je reprezentacijom odigrao neriješeno 1:1 protiv Bolivije sinoć u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Brazilu naredne godine. Messi je za slabu igru svoje reprezentacije okrivio činjenicu da se susret igrao na više od 4.000 metara nadmorske visine, zbog čega je kisik bio veoma rijedak u zraku. "Bilo je zaista užasno igrati na ovoj visini, tako da je remi za nas ustvari dobar rezultat. Svaki put kada sam šutirao na gol i sprintao, trebalo mi je vremena da dođem do zraka. Neki igrači su imali glavobolju i vrtoglavicu, ali ja nisam osjetio ništa od toga. Ipak, nije bilo nimalo lako igrati ovdje", rekao je Messi. Rezultati 11. kola južnoameričkih kvalifikacija za svjetsko nogometno prvenstvo 2014. godine u Brazilu: Bolivija - Argentina 1:1 (1:1) Ekvador - Paragvaj 4:1 (1:1) Čile - Urugvaj 2:0 (1:0) Venecuela - Kolumbija 1:0 (1:0) Poredak: Argentina 24, Ekvador 23, Kolumbija 19, Čile i Venecuela 15, Urugvaj 13, Peru 11, Bolivija 9, Paragvaj 8.
Učitaj još novosti