24. 09. 2024 - 14:44
Trener Partizana nakon debakla od Zvezde i fizičkog napada...
907
Shares
Trener Partizana nakon debakla od Zvezde i fizičkog napada navijača podnio ostavku

Trener Partizana nakon debakla od Zvezde i fizičkog napada navijača podnio ostavku

24. 09. 2024 - 14:44
0
Shares

Poslije debakla od Crvene zvezde, Aleksandar Stanojević je podnio ostavku na mjesto trenera Partizana.

Stanojević nije uspio da „prodrma“ ekipu poslije evropskih neuspjeha, u prvenstvu je počelo loše, a i završilo se loše.

Poraz od 0:4 na stadionu Partizana od Crvene zvezde bio je okidač za ostavku.

Stanojević je rano jutros članovima uprave kluba i sportskom sektoru saopštio da više neće voditi klub i da je završio boravak u Partizanu.

Treći mandat Stanojevića trajao je svega četiri mjeseca. Došao je u klub pred početak nove sezone sa željom i ambicijom da Partizan vrati u trku sa Crvenom zvezdom i izađe u Evropu, međutim, nije uspio u tome.

Po dolasku u klub iz Humske, Stanojević je tražio određenja obećanja od Uprave kluba koja su djelimično ispunjena. Počeli su problemi sa igračkim kadrom, nedostatkom adekvatnih igrača, a onda su uslijedili i loši rezultati.

Stanojević je podnio ostavku, upravni odbor će zasjedati danas u toku dana, međutim, prema saznanjima Sport kluba, dosadašnji trener neće mijenjati odluku, jer ju je donio odmah po odlasku sa stadiona nakon 174. “Vječitog derbija”. Partizan će morati u potragu za novim trenerom.

Učitaj još novosti