02. 07. 2024 - 08:11
POTPUNI SUNOVRAT KRISTIJANA RONALDA: Nećete VJEROVATI koliko...
907
POTPUNI SUNOVRAT KRISTIJANA RONALDA: Nećete VJEROVATI koliko puta je PROMAŠIO slobodan udarac na velikim takmičenjima!

0

Fudbaleri Portugala i Slovenije odigrali su sjajan meč osmine finala Evropskog prvenstva, rezultat je poslije 120 minuta 0:0, otišlo se u penale, a onda su slavili Portugalci s 3:0.

Ipak, najzaslužniji za ovakakv ishod nakon 90 minuta igre bili su čuvar mreže Slovenaca Jan Oblak i prva zvijezda Portugala Kristijano Ronaldo.

Mogao je Ronaldo da odvede svoj tim u četvrtfinale, nije iskoristio penal (Oblak mu sjajno odbranio), promašio je izglednu priliku u 89. minutu, ali je i prije toga propuštao svoje šanse.

Naime, tri puta je Portugal imao slobodan udarac iz dobre pozicije, svaki put je šutirao Ronaldo i svaki put je bio neprecizan.

Ono što je nevjerovatan podatak je da je portugalski superstar čak 60 puta na velikim takmičenjima šutirao iz slobodnog udarca...postigao je jedan gol!