Sebičnost i arogancija kakve se ne pamte: Ovim potezom Ronaldo...
907
Sebičnost i arogancija kakve se ne pamte: Ovim potezom Ronaldo je definitivno razočarao Portugalce (VIDEO)

0

Reprezentacija Portugala večeras igra protiv Slovenije u susretu osmine finala Evropskog prvenstva, a u prvom dijelu nije bilo golova i rezultat je 0:0.

Portugal nije oduševio ali je bio nešto bolji od Slovenije, koja se čvrsto i discplinovano branila. Ipak, olakšala joj je to branjenje činjenica da su Portugalci neobjašnjivo forsirali Cristiana Ronalda, koji nikako ne može da dođe do gola na ovom prvenstvu.

Ronaldu je išla skoro svaka lopta, a on nije bio u stanju da ih sprovede u gol, što ga je frustriralo, piše sport1.ba.

Cijela ekipa mu je robovala kroz prvo poluvrijeme, pa je u 38. minuti sam odlučio izvesti slobodan udarac iskosa sa lijeve strane. Bila je lopta u poziciji iz koje se naprosto ne šutira, ali je Ronaldo naprosto odlučio šutirati, postavivši sebe ispred interesa reprezentacije.