907
Sprema se ponuda za Salaha kakva još nije viđena: “Zasjenit će Benzemu, Ronalda i Neymara”

0

Al Ittihad sprema dosad najveći transfer nekog saudijskog kluba, navode engleski mediji Mirror i Daily Mail, a riječ je o Mohamedu Salahu (31), koji bi trebao doći iz Liverpoola za 130 miliona eura odštete.

Salah ima ugovor do ljeta 2025. godine i nije bio plan da napušta Liverpool, ali Mirror piše da će otići ako zbilja dođe spomenuta ponuda jer je predobra da bi je Liverpool odbio. "Zasjenit će Benzemu, Ronalda i Neymara", piše Daily Mail.Podsjetimo, West Ham i Liverpool za vikend su u Londonu odigrali 2:2 u 35. kolu Premier lige. Domaćin je poveo pogotkom Jarroda Bowena u 43. minuti, Liverpool je okrenuo preko Andrewa Robertsona i autogola u 48. i 65. minuti, dok je za novo izjednačenje i konačan rezultat pogodio napadač West Hama Michail Antonio u 77. minuti.

Posvađao se s Kloppom
Trener Liverpoola Jürgen Klopp napravio je trostruku zamjenu dvije minute nakon drugog primljenog pogotka. Među ostalima, u igru je tada ušla najveća zvijezda Liverpoola Mohamed Salah.

Iako još nije ni stupio na travnjak, Egipćanin se očito uspio žestoko posvađati s Kloppom, što su zabilježile kamere.