PRVA RIJEČI JOKIĆA NAKON EPSKOG PREOKRETA: Srbin stao pred...
907
PRVA RIJEČI JOKIĆA NAKON EPSKOG PREOKRETA: Srbin stao pred atraktivnu novinarku i raspametio navijače!

0

Srpski košarkaš Nikola Jokić nije krio oduševljenje nakon nestvarnog trijumfa Denvera u drugoj utakmici plej-of serije pritov Lejkersa.

Denver je poslije epskog preokreta savladao tim iz LA rezultatom 101:99 i tako poveo sa 2:0 u seriji.

Nakon meča najbolji igrač utakmice iznio je svoje prve utiske o veličanstvenom trijumf Denvera.

Atraktivna novinarka najprije je zamolila Nikolu da prokomentariše potez Džamala Mareja, koji je u posljednjoj sekundi pogodio za pobjedu.

"Bilo mu je potrebno malo vremena da se zagrije. Pogodio je takav šut hiljadu puta. Vjerujemo u njega, čak i kada mu ne ide", rekao je Jokić.

Nikola je pohvalio odbranu svog tima u drugom poluvremenu.

"Odbrana u poslednjoj četvrtini, zapravo u cijelom drugom poluvremenu je bila nevjerovatna. Timski smo igrali nevjerovatno", rekao je Jokić koji je bio oduševljen podrškom koju je imao njegov tim:

"Publika je bila uz nas i kada smo gubili sa 20 razlike, tako da ljudi hvala vam, lijepo je igrati pred ovakvim navijačima", poručio je Jokić.

Njegove riječi izazvale su erupciju oduševljenja u "Bol areni".

Na pitanje atraktivne Kejti Vindž kako se osjeća dok igra pred ovakvim navijačima, Nikola je ponavljao samo jednu riječ.

"Nevjerovatno, nevjerovatno, nevjerovatno..."