![Džanan Musa oduševio Sarajlije i brojne bh. građane: Moj životni cilj je KK Bosna dovesti na evropsko tlo](/storage/2025/02/08/thumbs/67a74dc4-63ac-4098-b857-41249d5af17e-w-1143351-1235-341x280.jpg)
Košarkaška reprezentacija BiH se okupila jučer u Tuzli i započela pripreme za utakmice kvalifikacija za Eurobasket, a selektor Adis Bećiragić se našao u neočekivanom problemu.
Naturalizovani plejmejker Džon Roberson (John) nije dostupan zbog povrede, a na toj poziciji ostao je samo Edin Atić.
Selektor Bećiragić je naglasio da i Atić ima problema sa povredom zgloba, a zbog svih problema htio je pozvati njegovog saigrača iz Igokee Kostu Kondića.
Međutim, 23-godišnji košarkaš je odbio poziv Bećiragića, a kao razlog je istakao to što želi otići na odmor u London.
Podsjećamo, reprezentaciju BiH očekuje gostovanje na Kipru 23. februara, dok će tri dana kasnije u tuzlanskom Mejdanu dočekati selekciju Francuske.