15. 02. 2024 - 21:01
TRAGEDIJA ZA TRAGEDIJOM, KAO DA IH JE NEKO PROKLEO! Horor...
907
Shares
TRAGEDIJA ZA TRAGEDIJOM, KAO DA IH JE NEKO PROKLEO! Horor priča: U samo osam mjeseci u jednom klubu PREMINULA dva igrača!

TRAGEDIJA ZA TRAGEDIJOM, KAO DA IH JE NEKO PROKLEO! Horor priča: U samo osam mjeseci u jednom klubu PREMINULA dva igrača!

15. 02. 2024 - 21:01
0
Shares

Aberglaslin Ants, ragbi klub i Australije, saopštio je da je igrač tog tima preminuo u 31. godini života nakon što je kolabirao na treningu.

Nesretni mladić srušio se na treningu, odmah mu je ukazana ljekarska pomoć, prebačen je u bolnicu u kritičnom stanju. Ljekari su učinili sve što su mogli, ali spasa mu nije bilo. Njegovo srce prestalo je da kuca.

Klub je saopštio da će igrač ostati upamćen kao "jedna od najljubaznijih duša". Nisu željeli da otkrivaju njegov identitet dok se porodica ne pomiri sa tragedijom koja ju je zadesila.

U junu prošle godine igrač tog tima Brodi Pirson preminuo je od posljedica teške povrede glave koju je doživio na treningu.

Ovo je druga tragedija koja je zadesila nesretni klub u posljednjih osam meseci.

Učitaj još novosti