27. 12. 2023 - 18:43
SUDAR TITANA U RIJADU, GLEDAMO ATOMSKI TENIS: Drama dostiže...
907
SUDAR TITANA U RIJADU, GLEDAMO ATOMSKI TENIS: Drama dostiže vrhunac, ovo je trenutni rezultat

0

Novak Đoković i Karlos Alkaraz (Carlos Alcaraz) u ovim trenucima igraju egzibicioni meč u Rijadu, na stadionu Al Hilala.

Spektakl u Rijadu je zapravo generalna proba pred početak nove sezona.

Publika je sa nestrpljenjem dočekala dva najbolja igrača svijeta i pozdravila ih velikim aplauzom.

Prvi set pripao je prvom reketu svijeta iako je Španac na startu napravio brejk.

Ipak, Alkaraz je uzvratio u drugom setu, za osvajanje ovog seta bio mu je dovoljan samo jedan brejk pa je trenutno 1:1 u setovima.

Sigurno da nas do kraja očekuje istinski spektakl.

Inače, ova dvojica su do sada odigrala pet međusobnih duela, a omjer je na strani Đokovića koji je ostvario tri pobjede.

Alkaraz je slavio u prvom okršaju na Mastersu u Madridu (2:1) prošle godine, a potom mu se Đoković osvetio na Rolan Garosu (3:1).

Španac, koji je inače majstor šljake, iznenadio je sve i pobijedio Đokovića na Vimbldonu sa 3:2.

Đoković je potom uvezao dva trijumfa, na Mastersu u Sinsinatima (2:1) i Završnom turniru (2:0).