Naime, američki klub je postigao dogovor sa Luisom Suarezom, koji će potpisati jednogodišnji ugovor. Finalizacija posla očekuje se krajem naredne nedjelje, a ovu informaciju potvrdio je i poznati italijanski novinar Fabricio Romano.
U pomenutom klubu društvu će mu praviti i Argentinac Leo Mesi. Podsećanja radi, njih dvojica su sa uspjehom sarađivala u Barseloni i sa katalonskim klubom uspjeli su da osvoje pregršt trofeja. Podsjećanja radi, Mesi je nakon Barselone zadužio dres PSŽ-a, dok je Suarez nastupao za Atletiko Madrid, Nasional i Gremio. Prije Urugvajca, opremu Intera iz Majamija zadužila su još dva bivša igrača Barselone – Đordi Alba i Serhio Buskets, piše Telegraf.
(srpskainfo.com)
sport.ba @sport.ba