Nogometaši beogradskog Partizana su na šokantan način prekinuli niz od 13 uzastopnih pobjeda u srbijanskoj Superligi.
Partizan je doživio jedan od najtežih domaćih poraza u novijoj historiji kluba budući da ih je u Humskoj pobijedio TSC rezultatom 4:0.
Beograđani su katastrofalno branili prekide na ovoj utakmici pa su tako u prvih pola sata primili tri gola i to sva tri nakon kornera s desne strane.
Prvo je već u trećoj minuti Aleksandar Ćirković pogodio direktno iz kornera da bi potom mrežu golmana Partizana ponovo nakon udarca iz ugla pogađali i Nemanja Stojić te Milan Radin.
Tu nije bio kraj mukama Partizana budući da je Uroš Milovanović u drugom dijelu postigao četvrti gol za TSC čime je postavljen konačan rezultat susreta.
Dosadašnji najveći poraz Partizana u novijoj historiji kluba je bio od Mladosti koja je u februaru ove godine slavila u Beogradu identičnim rezultatom 4:0.