14. 10. 2023 - 17:41
Zrinjski savladao Željezničar u prijateljskoj utakmici...
907
Zrinjski savladao Željezničar u prijateljskoj utakmici odigranoj nadomak Mostara

0

Nogometaši Zrinjskog u prijateljskoj utakmici slavili su protiv Željezničara rezultatom 1:0, a oba tima iskoristila su utakmicu kako bi nastavila s ritmom odigravanja duela.

Duel tokom reprezentativne pauze odigran je u Rodoču, a jedini gol vidjeli smo u prvom poluvremenu. Igrao se 43. minut kada je Anton Maglica pogodio za vodstvo, a ispostavit će se i pobjedu prvaka BiH, prenosi Klix.

Oba trenera iskoristila su priliku da pruže minute igračima koji možda i nisu imali najbolju minutažu tokom prvenstva.

Zrinjski je igrao u sastavu: Niron - Marin, Batarelo, Senić, Memija - Zlomislić, Balić - Jukić, Kožulj, Malekinušić - Maglica.

Željezničar je igrao u sastavu: Muftić – Ovčina, Selimović, Drina, Šehić – Rustemović, Turanjanin – Ćosić, AlJaber, Boljević – Krpić.