Nevjerovatan rezultat: Pao novi rekord u utakmicama Kupa,...
907
Nevjerovatan rezultat: Pao novi rekord u utakmicama Kupa, slavili s čak 29:1!

0

Nogometaši Grobničana s 29:1 slavili su protiv Papuka Orahovice i izborili šesnaestinu finala SuperSport Hrvatskog kupa.

Poražena momčad utakmicu je igrala s veteranima, a pobjednički klub izrazio joj poštovanje na društvenim mrežama nakon uvjerljive pobjede.

Već u petoj minuti krenula je golijada. Dražen Pilčić otvorio ju je golom na koji se nadovezao Patrik Srzentić, uslijedio je autogol, a onda novi gol Pilčića. Do poluvremena je bilo već 12:0.

U nastavku igre palo je još čak 18 golova, a Mario Kubaček bio je jedini strijelac poražene momčadi. Zabio je u 60. za smanjenje rezultata na 1:19.

Trojica igrača Papuka u kadru bili su 38-godišnjaci, svi ostali su stariji od 40 godina. Ova pobjeda je novi rekord u utakmicama Kupa. Dosadašnji je držao Gaj Mače koji je svladao NK Liku 95 20:2, javlja N1 Sport.