28. 08. 2023 - 16:24
Fudbaler Cityja nahvalio Hrvata: Evo šta je rekao
907
Shares
Fudbaler Cityja nahvalio Hrvata: Evo šta je rekao

Fudbaler Cityja nahvalio Hrvata: Evo šta je rekao

28. 08. 2023 - 16:24
0
Shares

Manchester City je upisao treću uzastopnu pobjedu u Premier ligi, no teže od očekivanog. Junak susreta kod Sheffield Uniteda (1:2) bio je Rodri koji je zabio golčinu za pobjedu.

Građani su dominirali od prve minute, imali su veći posjed lopte, no nisu iskoristili nekoliko dobrih šansi. U 38. minuti susreta imali su šansu za vodstvo s bijele tačke, no Erling Haaland je pogodio stativu.

Ipak u 63. minuti dolaze u vodstvo preko Haalanda koji zabija glavom na Grealishovu asistenciju. Kako se bliži kraj susreta, tako se domaćini bude i sve više prijete.

U 85. minuti zabili su za poravnjanje rezultat na 1:1, no nisu dugo slavili. Tri minute kasnije Foden ostavlja loptu za Rodrija, koji snažnim udarcem para domaću mrežu za nova tri boda.

Nakon susreta strijelac pobjedničkog pogotka je bio pun hvale za Matea Kovačića koji je ovog ljeta stigao na Etihad:

"Gundogan i De Bryune su igrali jako visoko, tako da sam ih ja trebao pokrivati, ali s Mateom mogu ići više naprijed. On je jako iskusan i pametan igrač. Lako je igrati s njim, ima tu posebnu vještinu da lomi protivničke linije s loptom", kazao je Rodri.

Dodajmo da su Kovačić i Gvardiol krenuli od prve minute u dresu Građana. Defanzivac Vatrenih je odradio cijelu utakmicu, dok je Kova igrao sve do 86. minute susreta.

 


Gol.hr

Učitaj još novosti