
United se još nije riješio Harryja Maguira, koji je dobio priliku u prijateljskom meču protiv Dortmunda.
Manchester United je poražen u prijateljskom duelu protiv Dortmunda u Nevadi (3:2). Duel je obilježio potez novog golmana engleskog tima Andrea Onane.
Naime, Kamerunac je izgubio živce poslije loše reakcije Maguirea, a njegova reakcija oduševila je navijače engleskog kluba koji su izuzetno nezadovoljni partijama sada već bivšeg kapitena, prenosi N1 Sport.
Početkom drugog poluvremena Onana je imao sukob sa Maguireom. Stoper United je u jednoj situaciji očajno reagovao, a čuvar mreže engleskog tima je ipak uspio da spasi svoj tim.
Odmah potom, ljutiti Onana otrčao je do Maguiera, kojem je imao šta da kaže, a nekadašnji kapiten je sve to samo nijemo posmatrao.
Takıma yeni katılan Andre Onana, eski kaptan Maguire'yı fena haşladı.pic.twitter.com/A2bT3nbfOK
— Sports Digitale (@SportsDigitale) July 31, 2023