30. 05. 2023 - 21:20
AKO HOĆEŠ PEHAR, ZOVI OVOG ČOVJEKA! 11 godina igra fudbal, a...
907
AKO HOĆEŠ PEHAR, ZOVI OVOG ČOVJEKA! 11 godina igra fudbal, a upravo je osvojio 12. titulu u nizu! Ovaj momak je MAGNET ZA TROFEJE!

KINGSLI KOMAN

0

Kingsli Koman ima samo 26 godina, 11 godina je profesionalni fudbaler, a osvojio je čak 12 titula u nizu!

Bajern je u Njemačkoj nastavio svoju surovu dominaciju. Bavarci su 11. put zaredom šampioni Bundeslige, a svoju impresivnu seriju produžio je i fenomenalni Koman.

Sjajnom fudbaleru ovo je 12 šampionska titula u karijeri i sve je osvojio u najjačim evropskim ligama. Koman je 2013. stigao do prve šampionske titule sa Pari Sen Žermenom, a naredne sezone je sa francuskim klubom podigao još jednom trofej.

Uslijedio je transfer u Juventus i sa klubom iz Torina odmah osvaja novu titulu šampiona. U sezoni 2015/16. je uzeo je Seriju A i Bundesligu. Naime, polusezonu je odigrao u Juventusu, a zatim je prešao u Bajern, sa kojim do sada ima osam vezanih titula prvaka Njemačke.

Međutim to nije sve. U sezoni 2019/20. osvojio je trofej Lige šampiona sa Bavarcima, bio je pobjednik Svjetskog klupskog prvenstva, tri puta je osvajao Kup Njemačke, Kup Italije, Superkup Italije, UEFA Superkup, Francuski kup i pet puta Superkup Njemačke.