13. 05. 2023 - 19:42
Pogledajte golčinu Badelja u Italiji. Golman je bio nemoćan
907

0

GENOA je u 37. kolu Serie B u gostima izgubila derbi od Frosinonea 3:2, ali je i prije te utakmice osigurala povratak u Serie A. Frosinone je tako prekinuo niz Genoe od 13 utakmica bez poraza, a momčad za koju igra 34-godišnji Milan Badelj bila je na najboljem putu da pobijedi vodeću momčad na tablici.

Genoa je povela u 14. minuti fantastičnim golom Milana Badelja. Bivši Dinamov kapetan primio je odbijenu loptu na 25 metara od gola i onda fantastičnim udarcem pogodio gornji lijevi golmanov kut za vodstvo gostiju. Badelj je zabio drugo kolo zaredom, a ukupno mu je to bio treći gol u 28. nastupu ove sezone.

Nakon što je Bani u 27. minuti dobio crveni karton domaćini su 29. izjednačili preko Mazzitellija da bi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena okrenuli golom Boloce. Pobjedu Frosinonea potvrdio je Borrelli u 77. minuti, a poraz Genoe ublažio Gudmundsson u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Badelj je u Genou došao u ljeto 2020. godine iz Lazija za dva milijuna eura. Ostao je u momčadi nakon što je ona lani ispala iz lige, ali se ipak u prvoj sezoni uspjela vratiti u Serie A. Badelju ugovor s Genoom ističe ovog ljeta.