907
Pogledajte

Pogledajte "bombe" Viniciusa i De Bruynea iz sinoćnjeg spektakla u Madridu!

0

Real Madrid i Manchester City su sinoć na stadionu "Santiago Bernabeu" odigrali spektakularan susret koji je završen bez pobjednika (1:1).

Prvi susret polufinala Lige prvaka u Madridu je obilovao uzbuđenjima, a dva pogotka koja su postignuta su bila prava remek-djela.

Real je u vodstvo stigao u 36. minuti. Camavinga je odigrao dupli pas sa Modrićem, a potom uposlio Vinicusa koji šalje "bombu" sa vrha kaznenog prostora u lijevi gornji ugao. Ederson je samo lijepom paradom dodatno uljepšao pogodak.

City je do izjednačenja stigao u 67. minuti na sličan način. Ovaj put Gundogan je ostavio povratnu loptu za De Bruynea koji šutira iz slične pozicije kao Vinicius, također na silovit način i u isti ugao, a jedina razlika je što je Belgijanac matirao svog sunarodnjaka Courtoisa šutem po zemlji, piše Klix.

Nakon sinoćnjeg susreta sve je otvoreno, te će odluka o finalisti pasti za osam dana na Etihadu kada je na programu revanš.

Taj susret će početi praktično od nule, s obzirom da više ne važi pravilo postignutog gola u gostima.