Modrić uhvaćen kako govori Benzemi: "Je*ote! Ostavili smo ga...
907
Modrić uhvaćen kako govori Benzemi:

Modrić uhvaćen kako govori Benzemi: "Je*ote! Ostavili smo ga samog!"

0

Real je porazom 2:1 kod Barcelone 12 kola prije kraja La Lige ostao na drugom mjestu sa čak 12 bodova manje od vodeće Barce. Porazom u El Clasicu tako je praktički predao naslov najvećem rivalu. Gosti su u Barceloni znali da im igra samo pobjeda ako misle zadržati šanse za odbranom trofeja i krenuli su po nju. Poveli su autogolom Arauja, ali je onda na samom kraju prvog poluvremena Barcelona izjednačila. Zabio je Sergi Roberto.

Kamere su prilikom izlaska igrača s terena na poluvremenu uhvatile Luku Modrića kako govori Karimu Benzemi: "Je*ote! Ostavili smo Sergija Roberta samog!"  Asovi Reala onda su shvatili da ih se snima, pa su usta prekrili dresovima, ali bilo je kasno, jer čitači s usana španskih medija pročitali su Modrićeve riječi.