05. 03. 2023 - 18:17
Ne, nismo slučajno stavili ovu fotku. Ovo se dogodi kad...
907
Ne, nismo slučajno stavili ovu fotku. Ovo se dogodi kad Arsenal pobijedi u 97. minuti!

0

Arsenal je jučer spektakularnim preokretom stigao do tri važna boda u borbi za titulu. Na domaćem je terenu u 26. kolu Premier lige momčad Mikela Artete pobijedila Bournemouth 3:2 nakon što je gubila 2:0. Tako je i poslije ovog kola vodeći Arsenal ostao na pet bodova ispred drugoplasiranog Manchester Cityja.

Nakon drugog gola Arsenala uslijedila je potpuna opsada pred vratima Bournemoutha, a ona je dovela do pogotka duboko u sudačkoj nadoknadi. U 97. minuti Arsenal je dobio korner, a lopta je poslije njega stigla na vrh šesnaesterca do Nelsona, koji je odličnim udarcem donio veliku pobjedu svojoj momčadi.

Koliko je preokret protiv Bournemoutha bio vrijedan navijačima Arsenala, najbolje je pokazao video Artetine reakcije na pogodak. Osim što je trener Arsenala pao u delirij, na snimci se jasno vidi da zbog erupcije oduševljenja kamerman nije mogao normalno snimati Artetino slavlje.