MBAPE I MESI SE IGRALI, PSŽ POKAZAO KLASU: Parižani silni u...
907
MBAPE I MESI SE IGRALI, PSŽ POKAZAO KLASU: Parižani silni u velikom derbiju Francuske!

0

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su ekipu Olimpika u Marseju rezultatom 3:0 u okviru 25. kola francuske Lige 1.

Strijelci za Parižane bili su Kilijan Mbape u 25. i 55. minutu i Leo Mesi u 29. minutu.

.Nakon poraza od 2:1 u Kupu Francuske od Marseja, Pari Sen Žermen se brutalno osvetio velikom rivalu.

Igrao se 25. minut meča kada je sjevnula kontra gostiju, Mesi je poslao loptu u prostor ka Kilijanu Mbapeu, a ovaj je vrhunskom završnicom matirao Lopeza.

Četiri minuta kasnije akteri su zamijenili uloge, Mbape je probio po lijevoj strani i uposlio Lea Mesija kojem nije bilo teško da postigne pogodak.

Konačan rezultat postavio je Mbape u 55. minutu poslije odličnog dodavanja Mesija.

PSŽ je prvi na tabeli sa 60 bodova, dok Marsej na drugom mjestu ima 52 poena.