27. 01. 2023 - 08:48
JAOOOOO KAKVA MAGIJAAA, ČUDESNO! Modrić je dodao Rodrygu....
907
JAOOOOO KAKVA MAGIJAAA, ČUDESNO! Modrić je dodao Rodrygu. Uslijedio je jedan od najgenijalnijih golova sezone

KUP KRALJA

0

Real Madrid izbacio je Atletico Madrid u četvrtfinalu Kupa kralja 3:1 pobjedom poslije produžetaka, a na toj je utakmici viđen genijalan pogodak Rodryga za 1:1. Igrala se 79. minuta na Santiago Bernabeuu kad je Brazilac genijalno nanizao nekoliko protivničkih igrača i s lakoćom pogodio pored Jana Oblaka za izjednačenje. Prekrasnoj minijaturi prethodilo je dodavanje Luke Modrića, kojem se tako piše nova asistencija, treća ove sezone.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Atletico je poveo golom Alvara Morate u 19. minuti nakon sjajne akcije i asistencije Nahuela Moline. U 99. minuti je zbog drugog žutog kartona Atleticu isključen crnogorski branič Stefan Savić, a Real je to naplatio golom Karima Benzeme u 104. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Vinicius Junior u 121. minuti.